بیوگرافی

دکتر اکرمی پس از گذراندن دوره های آموزشی در هلند و آلمان، جزء معدود جراحان در ایران است که اعمال جراحی Cytoreductive و HIPEC را برای تومورهای شکمی تخمدان ، روده بزرگ و معده انجام می دهد.
ادامه مطلب

مقالات و سمینارها

لیست مقالات دکتر اکرمی را در google scholar ببینید. نشریه جراحی ایران، دوره 27 ، شماره 3 و 4 ، سال 1398 (آیا تشخیص زودرس سرطان امکانپذیر و یک ضرورت است؟)
ادامه مطلب

افتخارات

رتبه برتر بورد کشوری در رشته جراحی در سال 1389 پژوهشگر برگزیده در زمینه چاپ مقالات با بالاترین شاخص تاثیرگذاری 1394 استاد نمونه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 1398 استاد نمونه دانشکده پزشکی شیراز در سال 1398
ادامه مطلب

مدارک ملی و بین المللی

کورس جراحی سایتوریداکتیو و هایپک از هامبورگ آلمان تحت نظر انجمن جراحی انکولوژی اروپا کورس درمان ملانوم و سرطان پوست از آتن یونان تحت نظر انجمن جراحی انکولوژی اروپا وبینار هایپک پروفیلاکتیک در سرطان روده بزرگ تحت نظر انجمن جراحی انکولوژی اروپا
ادامه مطلب

شیمی درمانی داخل صفاقی هایپرترمیک(HIPEC)

هایپک مخفف  "شیمی درمانی داخل صفاقی هایپرترمیک " است. این روش نوعی درمان سرطان است که داروهای شیمی درمانی گرم را به شکم بیمار پمپ می کند. بیمار یک دوز بسیار زیاد از ماده شیمی درمانی را دریافت می کند ، اما به اندازه دریافت خوراکی یا داخل وریدی سمی نیست. به این دلیل که داروها به جریان خون بیمار تزریق نمی شوند ، بنابراین آنها به اندازه شیمی درمانی که از طریق وریدی انجام می شود ، در بدن بیمار توزیع نمیشوند.
ادامه مطلب